Duży zestaw Multi-tool MHSC2002E EGO POWER+

Duży zestaw Multi-tool MHSC2002E EGO POWER+

5995.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Zestaw Multi-tool MHSC2002E – większy z zestawów multi-tool, stworzony dla bardziej wymagających osób. W skład zestawu wchodzi 9 elementów, które idealnie sprawdzą się w większości koniecznych prac w Twoim ogrodzie. Dzięki prostocie użytkowania, szybkiej wymianie przystawek i idealnemu wyważeniu praca z tym zestawem staje się niesamowitą zabawą.

 

Zestaw zawiera:


 Urządzenie bazowe PH1400E – baza multi-tool, która jest wyposażona w silnik bezszczotkowy i posiada regulację prędkości, co pozwala na idealne dostosowanie szybkości do wykonywanych prac. Przymocowuje się do niej poszczególne moduły.

image

 

Piła łańcuchowa PSA1000 - kolejnym elementem zestawu jest pilarka na wysięgniku, która jest świetnym rozwiązaniem przy podcinaniu gałęzi. Długość urządzenia to 142 cm, ale w połączeniu z bazą multi-tool PH1400 wynosi aż 230cm. 

image

 

- Długie nożyce do żywopłotu HTA2000 – dzięki temu akcesorium podcinanie żywopłotu nigdy nie było takie proste. Długość nożyc po rozłożeniu to aż 160cm, a w połączeniu z bazą multi-tool PH1400E to aż 257cm. Taka długość pozwala dotrzeć do najwyższych punktów wymagających pielęgnacji. 

image

 

- Krawędziarka EA0800– krawędziarka jest idealnym narzędziem do przycinania w równej lini trawy wrastającej na kostkę, chodnik czy podjazd. Urządzenie posiada osłonę chroniącą przed wyrzucanymi kamykami czy resztkami roślin.

image

 

Podkaszarka z szybką głowicą STA1500 - przystawka idealna do wykaszania trawy w trudno dostępnych miejscach, wyposażona w głowicę Rapid Reload, która skraca czas nawijania żyłki. Do przystawki można zamontować ostrze trójramienne ABB1203.

image

 

Ostrze 3-ramienne ABB1203 - ostre dwustronne ostrze do dużych chwastów, krzewów i małych drzewek, do montażu w podkaszarce STA1500


Ładowarka RAPID CH5500V – szybka ładowarka o mocy 550W, która naładuje baterię z zestawu (5,0 Ah) w zaledwie 40 minut. 

 

- Bateria BA2800T 5,0 Ah – najmocniejsze akumulatory z napięciem 56V, które są produkowane według innowacyjnej technologi Keep-Cool.

 

- Pasek AP1500 – pasek do podtrzymywania urządzenia, którego zadaniem jest odciążenie rąk użytkownika. Wygodna regulacja dla osób o różnym wzroście.

 

 Silnik przyjazny środowisku

Z obsługą urządzeń spalinowych zawsze kojarzy nam się niezbyt miły zapach spalin, brud i plamy oleju, natomiast jednym z kryteriów EGO podczas projektowania urządzeń było zadbanie aby podczas pracy nie emitowały żadnych zanieczyszczeń do środowiska, jednocześnie posiadając spory zapas mocy do sprawnej i bezproblemowej pracy. Wystarczy naładować baterię, włożyć ją do urządzenia i rozpocząć pracę. To takie proste. Na dodatek urządzenia EGO nie potrzebują corocznych przeglądów, wymiany filtrów i oleju. Daje nam to oszczędność nie tylko dla środowiska ale i finansową.
Technologia 56V ARC Lithium

W zestawie znajduje się wydajna bateria 5,0 Ah składająca się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na urządzenie, baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia