Nożyce akumulatorowe Ego Power 61cm HT2411E - ZESTAW

Nożyce akumulatorowe Ego Power 61cm HT2411E

Produkt dostępny na zamówienie
1745.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26
Zostaw telefon

Nożyce akumulatorowe do żywopłotu Ego Power HT2411E to wysokiej klasy akumulatorowe nożyce z wydajnym silnikiem, przeznaczone do przycinania, podcinania i modelowania żywopłotów, krzewów oraz cienkich gałęzi i łodyg. Świetnie sprawdzą się w przydomowych ogrodach, działkach rekreacyjnych oraz innych miejscach otoczonych zielenią. Maksymalna prędkość posuwu ostrzy wynosi 3000 cykli na minutę. Ochrona końcówki ostrza zatrzymuje uszkodzenia od ogrodzeń i ścianUrządzenie występuje w zestawie z baterią 2,5 Ah (BA1400T) i standardową ładowarką (CH2100E).

Wydajny silnik bezszczotkowy


Solidne parametry wspierane są przez znakomity silnik bezszczotkowy w technologii BRUSHLESS. Dzięki tej technologii podkaszarka jest praktycznie bezawaryjna. Nie ma tu miejsca na szczotki, które są najczęstszym powodem uszkodzenia silnika elektrycznego. Dodatkowo silnik jest odporny na wilgoć i znakomicie odprowadza ciepło. Obudowa została wykonana z solidnego tworzywa, jest gruba i odporna na uszkodzenia mechaniczne.image
Technologia 56V ARC LithiumBaterie EGO POWER 56V które współpracują z wszystkimi urządzeniami EGO składają się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Czas pracy nożyc na pozostałych bateriach EGO POWER:

  • 5,0 Ah - 150 minut (ładowanie trwa 100 minut)
  • 7,5 Ah - 225 minut (ładowanie trwa 145 minut)
  • 10 Ah - 300 minut (ładowanie trwa 190 minut)

 

Parametry techniczne

 

image

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na baterię i ładowarkę.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia