Odśnieżarka akumulatorowa EGO POWER 52cm SNT2120E-AP - ZESTAW

Odśnieżarka akumulatorowa EGO POWER 52cm SNT2120E-AP - ZESTAW

6495.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Odśnieżarka akumulatorowa Ego Power SNT2120E-AP to niezastąpione narzędzie przy odśnieżaniu w zimie. Zbudowana z wysokowydajnego silnika bezszczotkowego i wlotu o wysokości 30 cm dzięki czemu poradzi sobie bez problemu z tym, co zostawia po sobie pług miejski. Dzięki odległości wyrzucania – 14 m, zdalnej regulacji zsuwni i solidnej konstrukcji stalowej jest to pierwsza odśnieżarka z mocą i wydajnością sprzętu spalinowego, ale pozbawiona hałasu i spalin. Odśnieżarka EGO Power+ jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale również niezawodna i efektywna. Przygotuj się na zimę z pewnością, że Twój podjazd będzie zawsze czysty i bezpieczny dzięki tej niezawodnej odśnieżarce. 

Dzięki technologii Peak Power™, ta odśnieżarka łączy moc dwóch dowolnych akumulatorów EGO 56V ARC Lithium™. To oznacza, że możesz sobie poradzić z najtrudniejszymi warunkami zimowymi oraz długotrwałym śniegiem na podjazdach i parkingach.

W zestawie znajdują się dwie baterie 6,0 Ah które zapewnią do 28 min pracy i każdą z baterii naładujesz szybką ładowarką która jest w zestawie w 45 minut.

 
Silnik przyjazny środowisku


Z obsługą urządzeń spalinowych zawsze kojarzy nam się niezbyt miły zapach spalin, brud i plamy oleju, natomiast jednym z kryteriów EGO podczas projektowania urządzeń było zadbanie aby podczas pracy nie emitowały żadnych zanieczyszczeń do środowiska, jednocześnie posiadając spory zapas mocy do sprawnej i bezproblemowej pracy. Wystarczy naładować baterię, włożyć ją do urządzenia i rozpocząć pracę. To takie proste. Na dodatek odśnieżarka EGO nie potrzebuje corocznych przeglądów, wymiany filtrów i oleju. Daje nam to oszczędność nie tylko dla środowiska ale i finansową.

 

Wytrzymała obudowa


Aby odśnieżarka nie była zbyt ciężka i wygodnie się nią pracowało, została stworzona z wyjątkowo mocnego ale i lżejszego materiału. Nie jest to zwykły plastik, ale bardzo wytrzymałe tworzywo, które wykorzystywane jest także do produkcji innych narzędzi z rodziny EGO. Dodatkowe wzmocnienia usztywniają konstrukcję, co zapewnia solidną obudowę dla pracującego wirnika.

Świetnym elementem odśnieżarki są światła LED, które zostały umieszczone z przodu urządzenia. Efektywnie oświetlają odśnieżany plac i pozwalają Ci na odśnieżanie w godzinach wieczornych lub wczesno-porannych.
Technologia 56V ARC Lithium

W zestawie znajdują się dwie wydajne baterie 6,0 Ah składające się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 


Co zawiera zestaw SNT2120E-AP ?

 

W zestawie znajdziesz 4 produktY z rodziny EGO Power+. Są to:

  • Odśnieżarka akumulatorowa SNT2120E-AP

  • 2 x Bateria 6,0 Ah BA3360T

  • Szybka Ładowarka CH5500E 550W

Szybka ładowarka naładuje baterię 6,0 Ah do pełna w 45 minut.

 

Parametry techniczne

 

image

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja nie jest dodatkowo wydłużana.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia