Urządzenie bazowe Multi-tool PH1400E EGO POWER+

Urządzenie bazowe Multi-tool PH1400E EGO POWER+

1345.00
szt.
Cena przesyłki 21
Przesyłka kurierska 21
Przesyłka kurierska pobraniowa 26

Masz pytania ? Zadzwoń – 43 823 48 48

Zostaw telefon

Urządzenie bazowe PH1400E – baza multi-tool, do której przymocowuje się poszczególne moduły. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy i posiada 2-stopniową regulację prędkości, co pozwala na idealne dostosowanie szybkości do wykonywanych prac. Doskonale wyważona konstrukcja zapewnia komfort pracy z różnymi przystawkami oraz niski poziom drgań. Stanowi bazę do dalszego rozbudowania osprzętu do pielęgnacji ogrodu.


image

 Silnik przyjazny środowisku

Z obsługą urządzeń spalinowych zawsze kojarzy nam się niezbyt miły zapach spalin, brud i plamy oleju, natomiast jednym z kryteriów EGO podczas projektowania urządzeń było zadbanie aby podczas pracy nie emitowały żadnych zanieczyszczeń do środowiska, jednocześnie posiadając spory zapas mocy do sprawnej i bezproblemowej pracy. Wystarczy naładować baterię, włożyć ją do urządzenia i rozpocząć pracę. To takie proste. Na dodatek urządzenia EGO nie potrzebują corocznych przeglądów, wymiany filtrów i oleju. Daje nam to oszczędność nie tylko dla środowiska ale i finansową.Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta (więcej informacji na dole strony w artykule „Wydłużona gwarancja”) okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na urządzenie, baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia