Odśnieżarka akumulatorowa EGO POWER 61cm SNT2400E

Odśnieżarka akumulatorowa EGO POWER 61cm SNT2400E

Produkt dostępny na zamówienie
7495.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki Brak
Zostaw telefon

Odśnieżarka akumulatorowa Ego Power SNT2400E to niezastąpione narzędzie przy odśnieżaniu w zimie. Jest nie tylko silne, ale także proste w użyciu. Wygodny uchwyt i ergonomiczne sterowanie sprawiają, że odśnieżanie staje się łatwe i przyjemne. Nie musisz być ekspertem, aby skutecznie i sprawnie oczyścić swój podjazd czy parking. Zainwestuj w najwyższą jakość i innowacyjną technologię. Odśnieżarka EGO Power+ jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale również niezawodna i efektywna. Przygotuj się na zimę z pewnością, że Twój podjazd będzie zawsze czysty i bezpieczny dzięki tej niezawodnej odśnieżarce. 

Dzięki technologii Peak Power™, ta odśnieżarka łączy moc dwóch dowolnych akumulatorów EGO 56V ARC Lithium™. To oznacza, że możesz sobie poradzić z najtrudniejszymi warunkami zimowymi oraz długotrwałym śniegiem na podjazdach i parkingach.

 Silnik przyjazny środowisku


Z obsługą urządzeń spalinowych zawsze kojarzy nam się niezbyt miły zapach spalin, brud i plamy oleju, natomiast jednym z kryteriów EGO podczas projektowania urządzeń było zadbanie aby podczas pracy nie emitowały żadnych zanieczyszczeń do środowiska, jednocześnie posiadając spory zapas mocy do sprawnej i bezproblemowej pracy. Wystarczy naładować baterię, włożyć ją do urządzenia i rozpocząć pracę. To takie proste. Na dodatek odśnieżarka EGO nie potrzebuje corocznych przeglądów, wymiany filtrów i oleju. Daje nam to oszczędność nie tylko dla środowiska ale i finansową.

 

Wytrzymała obudowa


Aby odśnieżarka nie była zbyt ciężka i wygodnie się nią pracowało, została stworzona z wyjątkowo mocnego ale i lżejszego materiału. Nie jest to zwykły plastik, ale bardzo wytrzymałe tworzywo, które wykorzystywane jest także do produkcji innych narzędzi z rodziny EGO. Dodatkowe wzmocnienia usztywniają konstrukcję, co zapewnia solidną obudowę dla pracującego wirnika.

Świetnym elementem odśnieżarki są światła LED, które zostały umieszczone z przodu urządzenia. Efektywnie oświetlają odśnieżany plac i pozwalają Ci na odśnieżanie w godzinach wieczornych lub wczesno-porannych.
Technologia 56V ARC Lithium

Baterie EGO POWER 56V które współpracują z wszystkimi urządzeniami EGO składają się z ogniw wyposażonych w technologię Keep-cool. W odróżnieniu od klasycznych baterii, w których ogniwa ułożone są w kształcie kostki, w bateriach EGO ogniwa ułożone są w kształcie łuku. Takie ułożenie ogniw zapewnia przepływ powietrza pomiędzy pojedynczymi ogniwami i zabezpiecza baterię przed przegrzaniem.

 

Do pracy z odśnieżarką można użyć dowolnych baterii EGO POWER 56V:

  • 2,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 50 min, ładowanie szybką ładowarką - 30 min
  • 5,0 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 100 min, ładowanie szybką ładowarką - 40 min

  • 7,5 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 145 min, ładowanie szybką ładowarką - 60 min

  • 10 Ah - ładowanie zwykłą ładowarką - 190 min, ładowanie szybką ładowarką - 70 min


Parametry techniczne

 

image

Odśnieżarka nie zawiera baterii ani ładowarki w zestawie.

 

Warunki gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi w przypadku zakupu prywatnego 2 lata na urządzenie, baterię i ładowarkę, natomiast przy zakupie komercyjnym okres ten wynosi 1 rok. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie producenta okres gwarancji wydłuża się w przypadku zakupu produktu na użytek domowy na okres 5 lat na urządzenie i 3 lata na baterię i ładowarkę. Jeśli kupujesz urządzenie do użytku komercyjnego, w tym przypadku gwarancja wydłużana jest na okres 2 lat na urządzenie, baterię i ładowarkę.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia